درحال بارگذاری ....

  • Bootstrap best maker slider type image control
  • HTML panel horizontal download slider video free
  • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
  • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
  • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های پرسپولیس
خروجی های پرسپولیس
نام تیم قبلی
سیامک نعمتی پیکان
شجاع خلیل زاده سپاهان
گادوین منشا پیکان
نام تیم جدید
؟
رامین رضائیان ؟
محمد آرام طبع ؟
سامان نریمان جهان ؟
حامد آقایی ؟
گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن گل
1 مهدی طارمی 18
2 وحید امیری 8
3 کمال کامیابی نیا 4

باشگاه داماش گیلان در آستانه انحلال


باشگاه داماش گیلان در آستانه انحلال قرار گرفت.


باشگاه داماش گیلان که یکی از اموال امیرمنصور آریا متهم اختلاس 3هزار میلیارد تومانی بود در آستانه انحلال گرفته است. در هفته گذشته کلیه پرسنل اداری این باشگاه اخراج شدند و امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه نیز در تماسی با قربانعلی الماسخاله از رئیس هیأت فوتبال گیلان خواست باشگاه داماش گیلان را منحل اعلام کند و امتیاز تیم لیگ دسته اولی را هم به بخش خصوصی که خواهان خرید این امتیاز است واگذار کند.


 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 31 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

استقلال با برتری مقابل ملوان فینالیست شد


استقلال با برتری مقابل ملوان به فینال جام شهدا راه یافت.


در دیدار افتتاحیه جام شهدا از ساعت 22:15 روز دوشنبه دو تیم استقلال و ملوان انزلی با قضاوت سیدمهدی سیدعلی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک استقلال خاتمه یافت.

استقلال در این دیدار با ترکیبی از نفرات دوم خود و به کاپیتانی میلاد فخرالدینی به میدان آمد اما ملوان که با بازیکنان اصلی خود وارد زمین شده بود توانست ابتکار عمل را در میانه میدان به دست بگیرد. ملوان که در نیمه نخست برتر از تیم قلعه‌نویی بود در دقیقه 18 با حرکت مهاجمانش درون محوطه جریمه استقلال و ضربه سر جلال رافخایی صاحب گل نخست شد.

بعد از این گل فشار حملات ملوان کاسته شد و استقلال به دروازه این تیم نزدیک شد اما مدافعان ملوان اجازه خلق موقعیت را به شاگردان امیر قلعه نویی ندادند.

ضربه آزاد محمد خلیلی که در دقیقه 45 به تیر دروازه ملوان برخورد کرد تنها فرصت جدی استقلال در نیمه نخست بود که با از دست رفتن آن این نیمه با برتری یک بر صفر شاگردان نصرت ایراندوست به پایان رسید.

در نیمه دوم امیر قلعه‌نویی دست به تغییر در ترکیب تیمش زده و برخی نفرات اصلی از جمله محمد قاضی، امید ابراهیمی و آرش برهانی را به زمین فرستاد. با افزایش فشار حملات استقلال در دقیقه 68 بازیکنان ملوان رمضانی بازیکن جوان استقلال را در محوطه جریمه سرنگون کردند تا این تیم صاحب ضربه پنالتی شود. ضربه پنالتی برهانی به تیر دروازه و ایمان صادقی برخورد کرد تا با خوش شانسی این بازیکن وارد دروازه شده و بازی به تساوی کشیده شود.

استقلال متحول شده در نیمه دوم دقیقه 77 صاحب ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه ملوان شد که شوت امید ابراهیمی با دفع ناقص صادقی مقابل آرش برهانی قرار گرفت این بازیکن با ضربه ای درون محوطه شش قدم گل دوم و پیروزی بخش استقلال را به ثمر رساند.

دقایق پایانی بازی اتفاق ویژه‌ای نداشت تا با برتری 2 بر یک استقلال، شاگردان امیر قلعه نویی راهی دیدار فینال شوند.

در دیگر دیدار جام شهدا تیم پیکان فردا (سه شنبه) به مصاف تراکتورسازی می‌رود که تیم بازنده این دیدار چهارشنبه یک مرداد در دیدار رده بندی با ملوان و تیم پیروز پنجشنبه دوم مرداد در دیدار فینال به مصاف استقلال خواهد رفت.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 31 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

جزییات آیین‌نامه جدید کمیته انضباطی


سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: در قالب آیین‌نامه جدید بار کمیته انضباطی خیلی سبک شده و به جای اصلی خودش برگشته است.


هوشنگ نصیرزاده گفت: 521 بند، 90 ماده و 9 تبصره برای آیین‌نامه انضباطی تدوین شده که با ذکر تمام جزئیات در اختیار تمام استان‌ها قرار داده شده است.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در این خصوص اگر تماشاگران شعار غیر وزرشی دهند بازی پشت درهای بسته برگزار می‌شود و چیزی به نام کسر امتیاز دیگر وجود ندارد.

نصیرزاده تصریح کرد: هر کس قبل، در هنگام و یا بعد از بازی به داور بازی اعتراض و تهمت بزند، بلافاصله یک ماه محروم می‌شود، حتی اگر اعتراض وارد باشد حق ندارد رسانه‌ای کرده و فقط باید کتبی اعلام کند.

وی یادآور شد: اگر کسی تشکیلات داوری را زیر سوال ببرد و داور را به جانب داری متهم کند سه ماه محروم می‌شود.

سرپرست تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال اذعان کرد: باید تمام مشکلات حوزه داوری را به فدراسیون کتبی بازگو کنند که این امر برای ایجاد امنیت داوران و صلابت مسابقات انجام شده است.

نصیرزاده ادامه داد: در این دوره از مسابقات هر بازیکن در ابتدا با سه کارت زرد، یک بازی محروم و بعد از آن با هر دو کارت زرد یک بازی محروم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعتراض در میانه فصل برای صلاحیت بازیکن وجود ندارد، اظهارکرد: اعتراض به حضور بازیکن در رقابت‌های لیگ که مشکلی داشته باشد باید قبل از آغاز بازی‌ها باشد، به محض شروع رقابتها هیچ شکایتی پذیرفته نمی‌شود.

سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اعتراض در میانه لیگ فقط به بازیکن محروم داخل زمین یا سه اخطاره و دو اخطاره داخل زمین است و این شکایت نیز تا دو ساعت بعد از بازی قبول است و بعد از آن نیز غیر قابل قبول است.

وی یادآور شد: دلیل این امر این است که جزء معدود کشورهای جهان بودیم که قهرمان در شهرستان‌ها گاهی با اعتراض مشخص می‌شد.

نصیرزاده اذعان کرد: مسائل خارج زمین بر عهده کمیته اخلاق، اختلاف بازیکن و باشگاه در قرار داد برعهده شورای حل اختلاف و عدم حضور تیم‌ها یا قطع مسابقه به دلیل باران یا قطع برق بر عهده کمیته مسابقات است.

سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: بار کمیته انضباطی خیلی سبک شده و برگشته به جای اصلی خودش، کمیته انضباطی فقط درگیری‌ها و تخلفات داخل زمین را بر عهده دارد.

نصیرزاده با اشاره به اینکه با اجرای قوانینی جدی خیلی مدرن می‌شویم و به اروپا نزدیک می‌‍‌شویم، افزود: با اجرای قوانین جدید، لیگ امسال خیلی بهتر خواهد شد و دیگر اعتراض به داوری نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: آیین‌نامه انضباطی ما 20 درصد قوی‌تر از آیین‌نامه فیفا است و در این آیین‌نامه ما حتی بومی‌سازی نیز کرده‌ایم.

نصیرزاده با اشاره به اینکه در کمیته داوران نیز تغییراتی داشته‌ایم، گفت: در قالب این تغییرات در کمیته داوران برگزاری دوره‌های داوری درجه 3 و درجه 3 به 2 را خود استان‌ها برگزار و کارت نیز صادر می‌کنند و دیگر نیازی نیست به فدراسیون ابلاغ و کارت صادر شود در حالی که در دیگر کشورها حتی درجه یک هم به فدراسیون نمی‌رود.

نصیرزاده با بیان اینکه هر کس بخواهد بدود باید خود را سبک کند و فدراسیون فوتبال خود را سبک می‌کند تا خوب بدود، یادآورشد: معنی نمی‌دهد که تمام کارتها در تهران صادر شود. اعضای دپارتمان داوری فدراسیون بیشتر از اعضای دپارتمان در فیفا است.

وی افزود: فدراسیون سالی 34 هزار مسابقه دارد و فدراسیون ایران جزء فدراسیون‌های دارای بسیار مسابقه است و همین می‌طلبد که گاهی افراد زیادی در سیستم باشد.

سرپرست تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: در فوتبال رده‌های پایه است که می‌توان برای آینده زمینه‌سازی کرد و اثرات آن نیز خیلی زود ظاهر نمی‌شود و حداقل 5 سال زمان می‌خواهد.بعد از ظاهر می‌شود. در آیین‌نامه نقل و انتقالات آمده که باشگاه‌های حرفه‌ای می‌توانند آکادمی داشته باشند و همین باشگاه‌ها نیز می‌توانند با بازیکنان زیر 18 سال قرار داد سه ساله ببندند.

وی افزود: استان‌هایی که مانند خراسان جنوبی که باشگاه حرفه‌ای ندارد می‌توانند مدارس فوتبال راه‌اندازی کنند که این مدارس می‌توانند همان ویژگی‌های آکادمی را داشته باشند.

نصیرزاده اظهارکرد: هیات‌های فوتبال نماینده فدراسیون فوتبال هستند و می‌توانند آکادمی فوتبال را داشته باشند و در واقع زمانی که فدراسیون فوتبال خود نیز آکادمی دارد این به این معنا است که هیات‌های فوتبال می‌توانند داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه تکنولوژی فوتبال از راه دریا وارد شده است، افزود: از طریق انگلیسی‌‎هایی که در مسجد سلیمان حضور داشته اولین بار از بندرعباس و آبادان فوتبال را وارد ایران شده است.

سرپرست تدوین مقررات حقوقی فدارسیون فوتبال تصریح کرد: استعداد فوتبال در مناطق شرق کشور کمتر وجود دارد.

نصیرزاده ادامه داد: در حال حاضر در فوتبال دنیا نیز تیم‌های قهرمان جام جهانی به دریا راه دارند و خراسان جنوبی چون به دریا راه ندارد استعداد فوتبال اینجا کمتر است در این استان علاقمند زیاد است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان زیادی در این استان وجود دارد که اگر مستعد باشند تک ستاره هستند، اظهارکرد: در فوتبال خراسان جنوبی عده‌ای هستند که زحمت می‌کشند و هرچه بیشتر سرمایه‌گذاری کنید آثار و تبعات آن 5 سال بعد نمایان می‌شود.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : دوشنبه 30 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

تیموریان و پولادی جزء100بازیکن برتر جام‌جهانی


پایگاه اینترنتی "بلیچر ریپورت" مانوئل نویر را بهترین بازیکن جام‌جهانی بیستم معرفی کرد. این پایگاه همچنین در فهرست 100 بازیکن برتر جام جهانی نام دو بازیکن ایرانی را قرار داده است.


پرونده‌ جام‌ جهانی بیستم با قهرمانی تیم ملی آلمان به پایان رسید. این تیم در دیدار نهایی با گل دقیقه‌ 113 ماریو گوتسه، آرژانتین را شکست داد و عنوان قهرمانی را به دست آورد. برزیل میزبان نیز با قبول شکست سه بر صفر برابر هلند در مکان چهارم جای گرفت.

پایگاه اینترنتی "بلیچر ریپورت" در پایان جام بیستم 100 بازیکن برتر این رقابت‌ها را معرفی کرد که دو بازیکن از تیم ملی ایران در این فهرست حضور دارند. بنا بر انتخاب کارشناسان "بلیچر ریپورت" آندرانیک تیموریان در رتبه شصت و دوم و مهرداد پولادی در رتبه هشتاد و سوم این فهرست قرار دارد.

آندرانیک تیموریان: تیموریان بهترین بازیکن ایران در جام جهانی 2014 برزیل بود. او در واقع نقش دو بازیکن را در تیم ملی فوتبال ایران ایفا می‌کرد. در واقع او با توجه به بازی ضعیف نکونام نه تنها وظیفه خود را انجام می‌داد، که تلاش می‌کرد کار نکونام را نیز در زمین انجام دهد. تیموریان به موقع تکل می‌زد، فضاها را می‌بست و حتی به کمک امیرحسین صادقی در خط دفاع می‌آمد.

بهترین صحنه: نمایش تیموریان برابر آرژانتین. هر چند او در نهایت مغلوب مسی شد اما در این دیدار نمایش خوبی داشت.

مهرداد پولادی: کسی فکر نمی‌کرد این مدافع در جام جهانی چنین نمایش خوبی داشته باشد و در واقع توانست یکی از بهترین بازیکنان ایران در جام‌ جهانی 2014 برزیل باشد. بازی خوب پولادی در بازی نخست تیم ملی ایران در برابر نیجریه باعث شد ایران صاحب یک امتیاز از دیدار نخست خود شود. پولادی بازیکنی است که ابتدا در پست ها‌فبک بازی می‌کرد اما به تازگی به دفاع چپ ملحق شد.

بهترین صحنه: دیدار برابر نیجریه در بازی نخست.

10 بازیکن برتر جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است:

1- مانوئل نویر (آلمان)

2- آرین روبن (هلند)

3- خامس رودریگس (کلمبیا)

4- خاویر ماسکرانو (آرژانتین)

5- دلی بلیند (هلند)

6- توماس مولر (آلمان)

7- لیونل مسی (آرژانتین)

8- استفان دی‌وریج (هلند)

9- باستین شواین اشتایگر (آلمان)

10- نیمار (برزیل)
 

نویسنده : mehdi

تاریخ : یکشنبه 29 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

مالیات و ویزا کار دست دروازه‌بان پرسپولیس داد


از حضور دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس در ایران بامداد امروز جلوگیری شد.


به گزارش فارس، اعضای تیم پرسپولیس پس از تشکیل اردویی 10 روزه بامداد امروز به تهران بازگشت اما قرمزپوشان در راه بازگشت دچار دردسر شدند. نیلسون دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس هنگامی که پاسپورت خود را نشان داد و قصد ورود به ایران را داشت با ممانعت مسئولان فرودگاه برای ورود به سالن فرودگاه روبرو شد. نیلسون حدود 3 ساعت در فرودگاه ماند و محمد پنجعلی سرپرست سرخپوشان همراه او در فرودگاه ماندگار شد. پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد که نیلسون مشکل ویزا و مالیات دارد به همین دلیل پس از گذشت ساعت‌ها و پیگیری‌های پنجعلی و برخی مسئولان باشگاه نیلسون بالاخره توانست وارد فرودگاه شده و آنجا را ترک کند.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 29 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

پروین:کریمی می‌تواند درمربیگری هم جادوگر باشد


علی پروین پس از خداحافظی علی کریمی گفت: او بهترین کار ممکن را انجام داد.


علی پروین در خصوص موفقیت والیبالیست‌های کشورمان در لیگ جهانی اظهار داشت: به نظر من بچه‌های ما در این مسابقات شاهکار کردند و همین که تا اینجای کار آمدند باید کلاهمان را بالا بیندازیم و به آنها بگوییم ملت ایران به شما افتخار می‌کند.

به گزارش فارس، وی افزود: البته ما پتانسیل شکست آمریکا را هم داشتیم اما خستگی برزیل توان بچه‌ها را کم کرده بود ولی این بچه‌ها از نظر ما و همه جهانیان قهرمان لیگ جهانی هستند چون هر روز می‌بینید فقط همه از ایران در سراسر جهان تعریف می‌کنند.

پروین در خصوص خداحافظی علی کریمی نیز گفت: علی بچه با استعداد و واقعاً جادوگر بود. او در مربیگری هم به نظر من می‌تواند جادوگر باشد چون این پتانسیل را به خاطر فکر خوب و خلاقش می‌بیند.

این پیشکسوت پرسپولیس افزود: ای کاش هیچ وقت بدبدرقه نباشیم نمی‌دانم آروزی کریمی در این فوتبال چه بود اما به تمام سطوح بالا رسید و شاید اگر می‌خواست در بارسلونا هم بازی می‌کرد اما ای کاش ما هیچ‌وقت بد بدرقه نباشیم. من نمی‌دانم پشت ماجرا چیست ولی خوب بود که علی با پیراهن پرسپولیس و یا تیم ملی از فوتبال خداحافظی می‌کرد. اما همه چیز تمام شد رفت و باید علی را به حال خودش نگذاریم و از او استفاده کنیم.

پروین خاطرنشان کرد: به نظر من کریمی تصمیم خوبی گرفت و به موقع این تصمیم را عملی کرد باید به بهترین کار کریمی آفرین گفت چون می‌دانم این بچه کلافه شده بود و دوست نداشت هر روز در یک تیم بازی کند. علی عزیز هر جا هستی ان‌شالله سربلند، موفق و مثل دوران فوتبالت دل مردم را شاد کنی. چون مردم تو را دوست دارند.

پروین در پایان در پاسخ به این سؤال که خاطره شیرینت از علی کریمی چیست،‌گفت:‌دریبل‌های کریمی و اسیر کردن بازیکنان مخصوصاً عرب‌ها که چند تا را با خود می‌پیچاند و آنها را گیج می‌کرد خیلی لذت‌بخش بود به همین دلیل چند سالی بود که عرب‌ها چهارنفری هم حریف کریمی نبودند و واقعاً‌ قبول داشتند که او یک جادوگر است. درست است دوران فوتبال کریمی امروز با خداحافظی‌اش تمام شد اما امثال کریمی همیشه در خاطرات مردم می‌مانند و این موضوع استقلال و پرسپولیسی ندارد. خبر تلخی برایم بود اما باز هم می‌گویم علی جان تو بهترین تصمیم را گرفتی علی‌رغم اینکه باز هم می‌توانستی با همین شرایط برای هر تیمی مؤثر و تأثیرگذار باشی.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 29 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

نتایج دیدارهای دوستانه باشگاهی


تیم‌های بارسلونا، چلسی، لیورپول و دورتموند در دیدارهای دوستانه موفق شدند از سد رقبای خود بگذرند.


شب گذشته (شنبه) در سراسر جهان دیدارهای دوستانه فوتبال باشگاهی برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم فوتبال بارسلونا در خانه تیم دسته دومی رکرتیوو هوئلوای اسپانیا به میدان رفت.

بارسلونا که در این دیدار بدون ستارگان خود به میدان رفت موفق شد با تک‌گل دقیقه 67 خوان رومان با نتیجه یک بر صفر بر میزبانش غلبه کند. آلن حلیلوویچ، هافبک جدید بارسا در نیمه اول این دیدار دوستانه به میدان رفت و مارک‌آندره تِر اشتگن، دروازه‌بان جدید کاتالان‌ها هم در نیمه دوم درون دروازه این تیم ایستاد.

تیم فوتبال فولام هم در شبی که اشکان دژاگه، هافبک ایرانی‌اش را در اختیار نداشت با نتیجه 2 بر صفر مقابل کراولی تاون انگلیس به پیروزی رسید. برای سفیدپوشان غرب لندنی کونستانتینوس استافیدیلیس (32) و هوگو رودالگا (35) گلزنی کردند.

به نقل از تسنیم، در مهمترین دیدارهای دوستانه برگزار شده هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:

چلسی 3 - اِی‌اف‌سی ویمبلدون انگلیس 2

بورهام وود انگلیس صفر - آرسنال 2

پرستون نورث‌ اِند انگلیس یک - لیورپول 2

اف‌سی هایدنهم آلمان 3 - بورسیا دورتموند 4

بایرلورکورن آلمان یک - المپیک مارسی فرانسه 4

لیل فرانسه صفر - زنیت سن‌پترزبورگ روسیه یک

لیون فرانسه 4 - شاختار دونتسک اوکراین یک


 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 29 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

علی کریمی از فوتبال خداحافظی کرد


علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از شکست سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر سپاهان اصفهان همراه با مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام‌جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث‌های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

علی کریمی در پی تصمیم مبنی بر خداحافظی نامه‌ای در این خصوص نوشت که متن آن را در زیر می‌خوانید:

"به نام خالق هستی

میخی بر دیوار کوبیدم و کفش‌هایم را آویختم

خداحافظی همیشه تلخ و ناگوار است جدایی از عشقی که تار و پود وجودت را در تصرف دارد کار آسانی نیست. یک بار صرفا تحت تأثیر خداحافظی غریبانه مهدوی‌کیا تصمیمی افراطی گرفتم و فضای اندوهبار آن همه بی‌اعتنایی من را از فوتبال بیزار کرد و حالا خود را در پایان دیدم.

هر چند همین تصمیم افراطی و عجولانه باعث شد تا بعضی‌ها همه چیز را تمام شده بدانند و من را با دست خود به مسلخ ببرند.

با توجه به شرایطی که در آن قرار دارم راهی جز ترک صحنه برایم نمانده و این تصمیم را در حالی که تمام وجودم را شک و تردید و اندوهی ناشناخته گرفته با مردم خوب و مهربان وطنم به اشتراک می‌گذارم. تصمیم قطعی و برگشت‌ناپذیر. از این پس هواداری متعصب برای تیم محبوب پرسپولیس و تیم ملی کشورم خواهم بود. دوست دارم این را وظیفه خود می‌دانم از تمام سروران و مهرآفرینانی که مرا از یک فوتبال خیابانی به میادین جهانی همراهی و مساعدت نمودند تشکر کنم و البته تقاضا دارم اشتباهات و خطاهای این حقیر که در مقاطعی موجب آزردگی خاطر نگرانی و رنجش احساسات پاکشان شده بخشوده و مورد عفو خود قرار دهند.

من علی کریمی هر چه دارم بعد از خدا از فوتبال و محبت این مردم است که البته خود را شایسته این همه محبت و لطف نمی‌دانم چرا که در حقیقت قهرمانان واقعی این مرز و بوم آنانی هستند که به خاطر آسایش من و امثال من از آسایش و جان خود گذشتند تا آن آسایش و آرامش نصیب ما شود. از همین رو با درود و سپاس به شهدا و جانبازان راه وطن و آزادی این عزیزان را شایسته و لایق بالاترین ستایش‌ها می‌دانم اما از اینکه نتوانستم با پیراهن تیم محبوبم پرسپولیس فوتبال را ترک کنم اصلا ناراحت نیستم زیرا این اتفاق عجیبی نیست.

البته هرگز تن به بازی خداحافظی که متأسفانه در فوتبال ما نوعی حرکت تشریفاتی،تبلیغاتی و بعضا ریاکارانه است نخواهم داد. بسیاری از بزرگان فوتبال ما بی‌سر و صدا خاموش شدند و گورستان فراموشی رهسپارشان گردیدند. در خاتمه قلبا اعلام می‌دارم که به خداحافظی از فوتبال تمام حوادث و حاشیه‌هایش را هم در همان زمین خاک کرده و آنچه در این مسیر برایش پیش آمده را تنها چالش‌ها، رقابت‌ها و احساسات مقطعی می‌دانم و بالاخره کلام آخر باز با هواداران که همواره برایم اهمیت بالایی داشته و خواهند داشت شما همیشه در قلب من خواهید بود. از تمام احترامی که طی این سال‌ها نسبت به من داشتید لذت بردم و سپاسگزارم.

سرانجام باید از این خاک رفت. خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت. خاک پای تمام ایرانی‌ها هستم.
"
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 29 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

نتایج دیدارهای دوستانه باشگاهی


تیم فوتبال منچسترسیتی در دیداری دوستانه مقابل هرتس اسکاتلند برنده شد.


شب گذشته در نقاط مختلف جهان دیدارهای متعدد دوستانه در رده باشگاهی انجام شد که از مهم‌ترین آن می‌توان به برد 2 بر یک منچسترسیتی انگلیس مقابل هرتس اسکاتلند اشاره کرد.

در این مصاف ساو دقثقه 56 تک گل هرتس را که میزبان بازی بود، به ثمر رساند. در حالیکه دو گل تیم میهمان یعنی من‌سیتی توسط تریور سینکلر 25 و آلکساندر کولاروف 80(پنالتی) زده شد.

به نقل از فارس، سایر نتایج به این شرح است:

اینگول اشتات آلمان 2- امکار روسیه صفر

ویکتوریا آلمان یک – اراکلس آلملو هلند یک

آیندهوون هلند یک – دن هاگ هلند یک

بانیک جمهوری چک 3- سیزمو جمهوری چک صفر

ولین اوکراین یک – ورسکار اوکراین یک

فرایبورگ آلمان یک – آلن آلمان یک

دینامومسکو روسیه 2- متالیست اوکراین 2

بوخوم آلمان 3- ولفسبورگ آلمان یک

هرتابرلین آلمان صفر- ویتسه آرن‌هایم هلند صفر

بودوویچ جمهوری چک یک – یان رگنسبورگ آلمان 3

کرتیل فرانسه یک – لوهاور فرانسه یک

ویبورگ دانمارک یک – هورینگ دانمارک صفر

چترو فرانسه یک- تور فرانسه یک

فروجو فرانسه صفر- نیس فرانسه صفر

ماستریخت هلند صفر – هرن ون هلند 2

سووله هلند 2- پائوک یونان یک

ویلم تیلبورگ هلند یک – روداکرکراد هلند صفر

سالفلدن اتریش یک – فلیت وود تاون انگلیس 2

بنفیکا پرتغال یک – استرویال پرتغال صفر

آنتورپ هلند یک – هلموند هلند 2

ماتلوک انگلیس 2- گریمبسی انگلیس یک

کلوپ بروژ بلژیک صفر – بوردو فرانسه صفر
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : شنبه 28 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

جلسه کی‌روش با تاج فردا برگزار می‌شود


سرمربی تیم ملی فوتبال فردا( یکشنبه) با رئیس سازمان لیگ دیدار می‌کند.


  کارلوس کی‌روش فردا( یکشنبه) با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ جلسه برگزار می‌کند و قرار است در این نشست در مورد برنامه یکساله لیگ که آماده شده بحث و گفت و گو شود.

به گزارش فارس، یکی دیگر از مسایلی که قرار است فردا بین نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی بحث شود در مورد نحوه حضور بازیکنان ملی پوش سه تیم آسیایی در اردوهای تیم امید است. سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند. تیم امید هم باید در بازی‌های آسیایی اینچئون شرکت کند.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : شنبه 28 تیر 1393

نظرات :

بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو