درحال بارگذاری ....

  • Bootstrap best maker slider type image control
  • HTML panel horizontal download slider video free
  • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
  • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
  • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های پرسپولیس
خروجی های پرسپولیس
نام تیم قبلی
سیامک نعمتی پیکان
شجاع خلیل زاده سپاهان
گادوین منشا پیکان
نام تیم جدید
؟
رامین رضائیان ؟
محمد آرام طبع ؟
سامان نریمان جهان ؟
حامد آقایی ؟
گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن گل
1 مهدی طارمی 18
2 وحید امیری 8
3 کمال کامیابی نیا 4
پیام بلاتر به فدراسیون فوتبال ایران/ ما می توانیم تغییراتی در دنیا ایجاد کنیم

فوتبال حرفه ای :

رییس فدراسیون جهانی فوتبال در پیامی از فدراسیون فوتبال ایران برای برنامه ریزی و برگزاری دومین همایش بین المللی علم و فوتبال تشکر کرد.

در پیام سپ بلاتر به فدراسیون فوتبال ایران آمده است:

«با سلام به دوستان خانواده فوتبال

مردم دنیا علاقه زیادی به فوتبال دارند. موفقیت های ورزش فوتبال فرصت های شگفت انگیزی در کار ما ایجاد کرده است تا به توسعه آن بپردازیم. تلاش می کنیم قدرت و محبوبیت فوتبال را ارتقاء دهیم تا آینده بهتری را برای تمام مردم دنیا بسازیم.

من به فدراسیون فوتبال ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر برگزاری دومین همایش علم و فوتبال تبریک می گویم زیرا این یکی از اهداف اصلی ما به منظور توسعه فوتبال و حمایت بازیکنان از طریق پژوهش در جلوگیری از آسیب دیدگی و آموزش است تا آینده بهتری را فراهم کنیم تا باعث بهبود سلامتی عمومی شود. همچنین از برگزارکنندگان این همایش به خاطر حمایت از ارتقاء آگاهی دو موضوع فوق سپاسگزاری می کنم، زیرا دو موضوع پزشکی و علم از جمله دیدگاه های اصلی فیفاست و آرزو می کنم که برگزاری همایش در دو روز با موفقیت انجام شود. این کار به عنوان فعالیت دو چندان شما و دیگر کنفدراسیون ها و فدراسیون های عضو فیفا تلقی می گردد که می تواند مرا از بهبود آینده فوتبال مطمئن کند و ما می توانیم از این طریق تغییراتی را در دنیا ایجاد کنیم.

جوزف بلاتر

رئیس فیفا»

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

آغاز رایزنی برای گرفتن کرسی در کمیته جوانان فیفا/ مهدوی کیا جانشین دایی می شود؟

 فوتبال حرفه ای:

پس از آنکه علی دایی نتوانست به حضورش در کمیته فنی فدراسیون بین المللی فوتبال تداوم ببخشد و به خاطر مشغله کاری حضور در این پست معتبر بین المللی را از دست داد، حالا نوبت به مهدی مهدوی کیا رسیده است که رایزنی هایی را برای حضور در کمیته جوانان فیفا آغاز کند.

مهدی مهدوی کیا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن تیم های هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت آلمان چندی پیش به عنوان تنها سفیر فوتبال پایه AFC در بخش مردان انتخاب شد تا از تجربیاتش برای پیشرفت فوتبال پایه آسیا استفاده کند که سمتی مهم در کنفدراسیون فوتبال قاره کهن محسوب می شود.

مهدوی کیا در آخرین اظهار نظرش در خصوص اینکه پس از قبول این سمت، دوست دارد پست های بالاتری را هم در AFC بدست آورد؟، گفت: کسی که بیش از 20 سال از عمرش را در مستطیل سبز سپری کرده، سخت است از فوتبال دور شود. من هم دوست داشتم به فوتبال نزدیک باشم، به همین دلیل و همچنین برای کسب تجریه بیشتر، به همراه تیم نوجوانان در جام جهانی امارات شرکت کردم.

وی که میهمان برنامه میدان شبکه ورزش بود، اضافه کرد: سفیر فوتبال پایه، پست بسیار مهم و خوبی در AFC است اما قصد داریم با فیفا هم رایزنی هایی انجام دهیم تا شاید به  کمیته جوانان فدراسیون جهانی فوتبال که یک نماینده کره ای از آسیا در آن حضور دارد، بروم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: البته پیش از این علی دایی در این کمیته و کمیته فنی فیفا حضور داشت ولی به دلیل مشغله های کاری دارد، در جلسات آن شرکت نکرد. در این وضعیت شاید جایگزین آقای دایی در آن کمیته شوم که شرایط خوبی هم برای رسیدن به آن سمت دارم.

مهدوی کیا همچنین گفت: قدرت و توانایی فوتبال ایران از نظر فنی در قاره آسیا قابل کتمان نیست اما در بحث های مدیریتی آسیا مشکلاتی داریم. قطعا اگر شرایطی پیش بیاید، دوست دارم و علاقمندم کرسی مناسبی را در AFC بدست آورم.

سپ بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در آخرین ماه سال 1386 طی درخواستی رسمی از علی دایی خواسته بود تا برنامه های خود را برای نایب رئیسی کمیته جوانان فیفا اعلام و جهت تصدی این پست با لوتار ماتئوس از آلمان و مارکو فان باستن از هلند رقابتی انتخاباتی داشته باشد. در نهایت اما دایی به عضویت کمیته فنی فیفا در آمد و به دعوت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال در مراسم های معتبر بین المللی حضور یافت اما به دلیل عدم حضور در جلسات این کمیته، این پست ارزشمند را از دست داد.


 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

سیدصالحی: بعضی ها با ساختن شایعات دنبال چیز دیگرند / با سپاهان هیچ مذاکره ای نداشتم

فوتبال حرفه ای :

خبر درگیری مهدی سیدصالحی و امید عالیشاه پس از بازی پرسپولیس، راه آهن باعث ناراحتی مهاجم باتجربه سرخپوشان شده است. سیدصالحی در حالی که به شدت از شنیدن این خبر ناراحت بود گفت: باور کنید به هیچ عنوان با امید درگیر نشدم و این شایعه را بعضی دوستان درست کرده اند!

بازی با راه آهن چطور بود؟
بسیار خوب بود، چند روز قبل هم طی مصاحبه ای گفته بودم بازی سختی را پیشرو داریم. بازیکنان راه آهن جزو باتجربه های لیگ بودند و در این دیدار نهایت تلاش خودشان را کردند اما با عنایت خدا توانستیم به هر سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم.

تجربه حضور در صدر جدول چگونه است، خوش می گذرد؟
بحث صدر جدول نیست. درست است که توانستیم با اقتدار خودمان را به صدر برسانیم تمام تلاشمان را می کنیم تا در پایان فصل قهرمان لیگ سیزدهم بشویم.

در مورد گلی که زدی و قبول نشد بگو؟
در آن صحنه خطای بنگر گرفته شد اما بعضی ها فکر کردند آفساید شده البته یک ضربه هم به تیر زدم. بحث گلزنی من نیست خوشحالم از اینکه تیمم موفق به گلزنی شد و توانستیم به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

خیلی در میدان حرص می خوری و کاملا مشخص است برای گلزنی بی تابی می کنی؟
باور کنید تمام تلاشم را می کنم تا مثمرثمر باشم. من مهاجم پرسپولیس هستم و طرفداران انتظار گلزنی دارند. تمام هدفم این است جلوی هواداران رو سفید باشم و برای همین خیلی حرص و جوش می خورم. امیدوارم بتوانم جواب محبت های هواداران خوب و متعصب پرسپولیس را بدهم.

جریان درگیری ات با عالیشاه چه بود؟
اصلا چنین چیزی نیست. عالیشاه بازیکن جوان و آینده داری است که برای پرسپولیس زحمت می کشد. من و امید به هیچ وجه با یکدیگر درگیر نشدیم و این صحبت هایی که در خصوص درگیری ما سر زبانها افتاده اصلا صحت ندارد.

عالیشاه هم تکذیب کرده اما سایت ها این خبر را تایید کردند؟
این بازی را یکسری از دوستان ساختند که می خواهند با این حرف و حدیث ها تیم را وارد حاشیه کنند. بعضی ها نمی دانم با درج چنین شایعاتی چه اهدافی را دنبال می کنند. ضمن اینکه در وسط بازی امکان هر اتفاقی در میدان وجود دارد. اما متاسفانه بعضی ها با بزرگ نمایی و درج چنین شایعات کذبی قصد ضربه زدن به تیم را دارند. وگرنه من با امید رفیقم و اصلا با یکدیگر درگیر نشدیم.

خلعتبری هم گل زیبایی به ثمر رساند؟
بله، به محمدرضا تبریک می گویم. البته بازیکنان دیگر پرسپولیس هم همیشه کاشته کار می کنند و بچه های ما تبحر فراوانی دارند اما خلعتبری واقعا گل زیبایی به ثمر رساند و کاشته اش را بسیار خوب زد. گلزنی محمدرضا ما را به صدر رساند او نشان داد از تبحر فراوانی برخوردار است.

خیلی از منتقدین می گویند پرسپولیس فقط عادت به زدن یک گل دارد؟
این حرفها درست نیست. ببینید اکثر تیم ها مقابل ما چند لایه دفاع می کنند به همین دلیل کار برای گلزنی سخت شده البته اگر به بازی های قبلی پرسپولیس دقت کرده باشید می بینید که چقدر بدشانس بودیم و چند موقعیت ما به تیر دروازه خورد و وارد دروازه نشد. مهم برد و پیروزی تیم است که خدا را شکر چه با یک گل یا چند گل توانستیم موفق شویم. اما بدشانسی هم بی تاثیر نبود.

جریان مذاکره شما با سپاهان چیست؟
واله من هم این خبر را از طریق سایت ها خواندم و گر نه تاکنون مذاکره ای با این تیم نداشتم. نظری هم در این مورد ندارم.

عملکرد خط میانی پرسپولیس را چطور ارزیابی می کنی؟
بازیکنان خوبی در این پست حضور دارند. شک نکنید همه بچه ها تلاششان را برای پیروزی و گلزنی پرسپولیس و موفقیت تیم محبوبشان می کنند.
ما باید در تمام بازی های لیگ محکم باشیم و هیچ تیمی را دستکم نگیریم.
امیدوارم با عنایت خداوند در بازی های بعدی هم موفق شویم تا بتوانیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : پنجشنبه 9 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

نیم صفحه اول گیشه روزنامه های ورزشی کشور

نویسنده : نیما مقدم چهارشنبه, 8 آبان 1392 2 نظر [ 1013 ] بازدید
+3
4
1

نیم صفحه اول گیشه روزنامه های ورزشی کشور

به روال هر روز صبح نیم صفحه اول مطبوعات ورزشی چاپ امروز کشور را برسی می کنیم: ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
A-
A+
ارسال برای دوستان
چاپ
کد خبر : 46143http://www.arteshesorkh.com/index/post_46143/ : لینک خبر
نیم صفحه اول گیشه روزنامه های ورزشی کشور

ارتش سرخ دات كام :

به روال هر روز صبح نیم صفحه اول مطبوعات ورزشی چاپ امروز کشور را برسی می کنیم:
http://aksup.ir/images/swg02je2p7stolxi78.jpg

http://aksup.ir/images/s8q81zrcwguoxnjaadac.jpg
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد


کاپیتان استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


فرهاد مجیدی در دقایق پایانی دیدار استقلال - مس کرمان تعویض شد و پس از تعویض دور افتخار زد و از فوتبال خداحافظی کرد. این در حالی بود که بازی همچنان در جریان بود.

مجیدی فصل گذشته در تاریخ 91/07/07 از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود ولی از تصمیم خود پشیمان شد و در نیم فصل به استقلال بازگشت و این بار در تاریخ 7 آبان کفش‌هایش را آویخت.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 7 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع : 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

باز هم رده تیم ملی فوتسال ایران تغییر نکرد


رده تیم ملی فوتسال ایران با وجود سومی در جام‌جهانی کوچک در برزیل، در رنکینگ جهانی و قاره‌ای تغییر نکرد.


جدیدترین رنکینگ تیم‌های برتر دنیا و آسیا از سوی فیفا و AFC اعلام شد که همچنان فهرست 10 تیم برتر بدون تغییر است چراکه هنوز نتایج رقابت‌های گرندپریکس برزیل (جام‌جهانی کوچک) در آن محاسبه نشده است.

به گزارش فارس،تیم ملی ایران در این بازی‌ها به مقام سومی رسید و در مرحله مقدماتی نیز با حریفی که اکنون با فاصله امتیاز اندکی، یک رده از تیم خسوس بالاتر قرار گرفته (آرژانتین)، به تساوی رسید.

رده‌بندی تیم‌های برتر دنیا به شرح زیر است:

1- برزیل با 1982 امتیاز

2- اسپانیا با 1975 امتیاز

3- ایتالیا با 1782 امتیاز

4- روسیه با 1697 امتیاز

5- پرتغال با 1630 امتیاز

6- آرژانتین با 1570 امتیاز

7- ایران با 1568 امتیاز

8- اوکراین با 1441 امتیاز

9- ژاپن با 1431 امتیاز

10 پاراگوئه با 1380 امتیاز

رده‌بندی 5 تیم برتر قاره آسیا نیز به شرح زیر است:

1- ایران با 1568 امتیاز

2- ژاپن با 1431 امتیاز

3- تایلند با 1325 امتیاز

4- استرالیا با 1239 امتیاز

5-ازبکستان با 1236 امتیاز
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

برتری پرسپولیس،تراکتور و سایپا برابر حریفان


تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر راه آهن سورینت پس از 110 هفته به صدر جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.


هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز (یکشنبه) با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد که در حساس‌ترین دیدار پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران میهمان راه‌آهن سورینت بود، دیداری که در پایان به برتری یک بر صفر پرسپولیس انجامید تا این تیم به صدر جدول صعود کند.

به گزارش تسنیم،پرسپولیس که برای رسیدن به صدر جدول به 3 امتیاز دیدار مقابل راه‌آهن چشم دوخته بود در نیمه نخست این بازی به هیچ عنوان چهره یک تیم باانگیزه صدرنشینی را نداشت و سردرگم و بی‌برنامه نشان می‌داد.

در روزی که علی دایی به علت محرومیت روی سکوهای ورزشگاه کنار رویانیان نشسته بود، تیم پرسپولیس در نیمه نخست بازی تنها یک بار روی دروازه راه آهن خطر جدی ایجاد کرد که آنهم مربوط به دقیقه 19 بود، جایی که سیدمهدی سیدصالحی پس از دریافت پاس محمدرضا خلعتبری با دروازه بان راه‌آهن تک به تک شد که توپ را به بیرون زد.

پرسپولیس در دقیقه 21 بازی توانست دروازه راه‌آهن را باز کند اما ثانیه‌ای قبل از اینکه سیدمهدی سیدصالحی تور دروازه فلاح‌زاده را به لرزه درآورد داور در سوت خود به نشانه خطای بنگر که آخرین پاس را به مهاجم سرخپوشان داده بود، دمید.

در نیمه اول که با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید، توپ بیشتر در میانه میدان ضربه خورد و تیم‌ها با شوتزنی به دنبال گشودن دروازه هم بودند که راه به جایی نبردند و به امید گلزنی در نیمه دوم و رسیدن به 3 امتیاز در نیمه دوم به رختکن رفتند.

سرخپوشان در آغاز نیمه دوم خیلی زود به گل رسیدند. پس از آنکه در دقیقه 46 سیدمهدی سیدصالحی توسط مدافعان راه‌آهن پشت محوطه جریمه این تیم متوقف شد داور اعلام خطا کرد که ضربه خطا را محمدرضا خلعتبری در دقیقه 47 با ضربه‌ای فنی به تور دروازه شاگردان ابراهیم‌زاده چسباند.

راه آهن پس از گل پرسپولیس برنامه‌ای برای تغییر نتیجه نداشت و ضربه‌ای که رضا خالقی‌فر در دقیقه 55 از زاویه بسته زد، قابل ذکرترین فرصت این تیم برای جبران گل خورده بود.

در شرایطی که تیم راه‌آهن سردرگم نشان می‌داد، این تیم پرسپولیس بود که در دقیقه 66 توسط سیدمهدی سیدصالحی تیر افقی دروازه فلاح‌زاده را به لرزه درآورد. مهاجم پرسپولیس ارسال عالیشاه را با ضربه سر همراه کرد که به جای تور به تیر دروازه نشست.

10 دقیقه پایانی مسابقه را می توان بی هیچ برو، برگشتی به نام راه‌آهن نوشت. توفان راه‌آهن از دقیقه 81 آغاز شد. در فاصله 9 دقیقه مانده به پایان بازی بهنام برزای در مصافی تک به تک با نیسلون ناکام ماند و قبل از آنکه ضربه برگشتی را بزند توسط علیرضا حقیقی متوقف شد که داور از کنار این خطای مشکوک به پنالتی به سادگی گذشت.

بهادر عبدی که در دقیقه 86 نتوانست از 6 قدم دروازه نیلسون را باز کند در دقیقه 88 تیر دروازه سرخپوشان را به لرزه درآورد.

در 2 دیدار دیگر امروز که در شیراز و اهواز برگزار شد، نتایج زیر رقم خورد:

* فجرسپاسی شیراز صفر - سایپای البرز یک

گل: سجاد شهباززاده (38)

* استقلال خوزستان یک - تراکتورسازی تبریز 4

گل‌ها: میلاد میدوادی (44) برای استقلال و کریم انصاری‌فرد (8، 83 و 87) و حبیب گردانی (43) برای تراکتورسازی 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 5 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

به شما گفتیم که کلیپ ریبری را برایتان قرار می دهیم این کلیپ هم اکنون آماده دانلود می باشد(لینک دیگری با کیفیت HD در پست قرار داده شد)

با کیفیت hd

download


 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : جمعه 3 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1392

نظرات :

بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو