درحال بارگذاری ....

  • Bootstrap best maker slider type image control
  • HTML panel horizontal download slider video free
  • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
  • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
  • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های پرسپولیس
خروجی های پرسپولیس
نام تیم قبلی
سیامک نعمتی پیکان
شجاع خلیل زاده سپاهان
گادوین منشا پیکان
نام تیم جدید
؟
رامین رضائیان ؟
محمد آرام طبع ؟
سامان نریمان جهان ؟
حامد آقایی ؟
گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن گل
1 مهدی طارمی 18
2 وحید امیری 8
3 کمال کامیابی نیا 4

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :پرسپولیس

سرپرست پرسپولیس هم ساز جدایی کوک کرد


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پی تصمیم مدیرعامل این باشگاه ساز جدایی کوک کرده است.


سعید شیرینی در خصوص کناره‌گیری رویانیان و عدم حضورش در باشگاه اظهار داشت: با وجود تلاشی که داشتم هنوز نتوانستم رویانیان را پیدا کنم اما دلیل عصبانیت سردار را کاملا درک می‌کنم.سردار رویانیان چقدر باید برای مسائل حاشیه‌ای که از بیرون به ما تحمیل می‌شود وقت بگذارد؟ رویانیان چقدر باید عذاب بکشد و عذاب کشیدن پرسپولیس را به خاطر بی‌عدالتی‌های اخیر به چشم ببیند؟

به گزارش فارس،شیرینی ادامه داد: رویانیان چقدر باید انرژی بگذارد و علیه مسائل پشت پرده فوتبال مصاحبه کند و به جایی نرسد؟ او خوب فهمیده وقتی هم حرف بزند روزگار پرسپولیس را سیاه می‌کنند. پس به خاطر نجات پرسپولیس چنین پیام فداکارانه‌ای داده که کار هر کسی نیست.

سرپرست قرمزپوشان تاکید کرد: در دوره‌ای از ورزش که خیلی‌ها به میز و صندلی‌شان چسبیده‌اند رویانیان به خاطر عذابی که هواداران می کشند چنین تصمیمی گرفته و امیدوارم عزیزان هیئت مدیره مثل همیشه او را حمایت کرده و پیگیر احکام کمیته انضباطی با جدیت باشند.

شرینی در پایان تصریح کرد: به شخصه مثل همیشه در کنار رویانیان هستم و با توجه به اعتمادی که به صداقت، سلامت و رفاقت سردار دارم در صورت جدایی احتمالی ایشان من هم کنار خواهم رفت. 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

مرحله یک شانزدهم جام حذفی/ پرسپولیس بدون دایی مقابل تیم میثاقیان و سرخپوشان قدیمی

 فوتبال حرفه ای: مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز چهارشنبه با انجام شش دیدار آغاز می شود. در این مرحله تیم های لیگ برتری باید به مصاف تیم های صعود کرده از مرحله یک سی و دوم بروند. در یکی از حساس ترین مسابقات این مرحله پرسپولیس میزبان تیم پدیده مشهد است. مسابقه ای که به نظر ساده می آید اما جام حذفی را جام شگفتی ها می دانند و سرخپوشان به هیچ عنوان نباید تیم سیاه جامگان مشهدی را دست کم بگیرند؛ آن هم تیمی که اکبر میثاقیان سرمربیگری آن را برعهده دارد و چند بازیکن سابق پرسپولیس مثل حسین بادامکی، محمد منصوری و میثم رضاپور را هم در ترکیب خود دارد. ضمن اینکه علیرضا مرزبان مربی که سابقه حضور در پرسپولیس را هم دارد به عنوان دستیار میثاقیان در این تیم حضور دارد.

پدیده مشهد اگرچه در لیگ دسته اول بین 13 تیم هشتم است اما جام حذفی و بازی با پرسپولیس شرایط متفاوتی دارد.

علی دایی هم که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شده است در این بازی حضور نخواهد داشت مگر اینکه حکم محرومیت او فقط مربوط به لیگ برتر باشد.

پرسپولیس در این بازی شاید به برخی از بازیکنانش مثل محمدرضا خلعتبری که مصدومیتی هم دارد، استراحت بدهد و بازیکنانی که کمتر در لیگ برتر بازی کرده اند به میدان بروند. زیرا علی دایی به دیدار با راه آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر هم فکر می کند. مسابقه ای که باید در زمین نامناسب ورزشگاه تختی تهران برگزار شود.

با این حال علی دایی که سابقه قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی را دارد قطعا جام حذفی را جدی می گیرد.

برنامه دیدارهای مرحله یک شانزدهم و اسامی داوران این مسابقات به شرح زیر است:

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :فروشگاه

پرسپولیس با درخواست عجیب ذوب آهن مخالفت کرد

فوتبال حرفه ای: مسئولان باشگاه ذوب آهن در نامه ای به باشگاه پرسپولیس در خصوص پیشنهاد قرمزپوشان مبنی بر حضور محسن مسلمان و حتی قاسم حدادی فر در این تیم شرایطی را اعلام کردند.

ذوب آهنی ها درخواست داشتند در صورتی مسلمان را به پرسپولیس می دهند که میلاد غریبی، خانزاده و مبلغی پول به آنها داده شود و حتی خواستار حضور خلعتبری در اصفهان شدند اما مسئولان باشگاه پرسپولیس با این پیشنهاد ذوب آهنی ها مخالفت کردند و اعلام کردند حاضر نیستند خلعتبری، غریبی، خانزاده و مبلغی پول که گفته می شود حدود 450 میلیون تومان است را برای تعویض بازیکنان بدهند.

البته پرسپولیسی ها با توجه به اتمام قرارداد حدادی فر و مسلمان به دنبال این هستند تا از طریق دیگر حضور آنها را در جمع قرمزپوشان قطعی کنند.

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

اعتراض پرسپولیس روی میز کمیته انضباطی

فوتبال حرفه ای : محمود سالارکیا در اواسط جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه را ترک کرد و برای بردن اعتراض کتبی باشگاه نسبت به حکم کمیته انضباطی به فدراسیون فوتبال رفت.

باشگاه پرسپولیس در اعتراض به حکم کمیته انضباطی که یک امتیاز از این تیم کسر و علی دایی 2 جلسه محروم شده است، نامه ای را تنظیم کرده و قرار است این موضوع پیگیری شود.

همچنین این حکم که دو روز پیش در رسانه ها اعلام شد، تا شب گذشته به باشگاه پرسپولیس ابلاغ نشده بود و این موضوع از سوی کمیته انضباطی فقط در رسانه ها اعلام شده بود.

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

دایی: در جام حذفی می خواهیم قهرمان شویم/بازی تیم های لیگ دسته اولی سخت تر است
فوتبال حرفه ای:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاش می کنیم در لیگ برتر جایگاه مناسبی به دست آوریم و در جام حذفی هم برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد در جام حذفی گفت: مطمئنم هیچکدام از بازی های ما آسان نیست. فردا هم بازی سختی خواهیم داشت. بازی با تیم های لیگ یکی سخت تر از لیگ برتری هست زیرا ما از تیم های لیگ برتری شناخت داریم اما از تیم هالی لیگ یکی شناختی نداریم.

وی ادامه داد: بازی با چنین تیم هایی که شاید در طول فصل فقط یکبار شانس بازی پخش مستقیم دارند سخت است زیرا آنها می خواهند خودشان را نشان بدهند و شایستگی شان را ثابت کنند. آنها می خواهند از همه چیز مایه بگذارند و ما هم سعی می کنیم در این بازی پیروز شویم و به مرحله بعد صعود کنیم.

دایی تصریح کرد: در لیگ برتر می خواهیم جایگاه خوبی به دست آوریم و در جام حذفی نیز در حد اعلایش به قهرمانی برسیم. ان شاءلله بتوانیم خوب بازی کنیم و خواسته طرفداران مان را برآورده کنیم.

وی در مورد اینکه فردا محروم هست یا نه و بحث استعفای رویانیان چقدر روی بازی بازیکنان تأثیر می گذارد گفت: مطمئناً این مسائل تأثیرگذار است. البته من خودم هم نمی دانم که فردا می توانم روی نیمکت بنشینم یا نمی توانم. کسی چیزی به من نگفته است از دست من هم در مورد این مسائل کاری بر نمی آید هرچه قانون می گوید باید گوش کنیم. تمرکز بازیکنان ما ممکن است تحت تأثیر این مسائل قرار بگیرد اما از لحاظ فوتبالی بازیکنان ما کاملاً عاقل هستند و از آنها خواسته ام که این مسائل را در بازی دخالت ندهند. مطمئناً آنها نیز غیرت دارند و با وجود همه مسائل سعی و تلاش شان را بیشتر می کنند تا از این مراحل سخت بگذریم. همه این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد و باید با آنها بسازیم اما مطمئن باشید بازیکنانم از اصلی که به آن باور دارند دور نمی شوند و با قدرت کار خود را دنبال می کنند.

وی در مورد بازیکنان مصدوم پرسپولیس گفت: خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و یکی دو بازیکن ما مشکل کوچکی دارند که باید ببینیم از چه کسانی می توانیم بیشتر استفاده کنیم.

خبرنگاران در نشست خبری از پرسیدن سؤالهای حاشیه ای خودداری کردند و ترجیح دادند فقط در مورد مسائل فنی  با سرمربی تیم پرسپولیس صحبت کنند که این مسئله باعث تعجب علی دایی هم شد.

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

دانلود آهنگ ایرانی امید جهان و میثاق راد به نام آروم جونم

Download New Music Omid Jahan And Misagh Raad Aroome joonam

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ ایرانی امید جهان و میثاق راد به نام آروم جونم

تنظیم : آرش خادمی ، ترانه و آهنگ : پیمان زارعی

برای دانلود آهنگ ایرانی امید جهان و میثاق راد به نام آروم جونم

دانلود کن

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : پنجشنبه 25 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

دانلود آهنگ جدید قل بده از تهی


دانلود کن

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : پنجشنبه 25 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :نقل و انتقالات

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته‌ دوازدهم لیگ برتر فوتبال با تساوی یک بر یک مقابل صبای قم متوقف شد.


 آخرین بازی هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را تیم‌های صبای قم و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام قم و با قضاوت تورج حق‌وردی برگزار کردند که این دیدار با نتیجه‌ی یک بر یک به پایان رسید. کاشی در دقیقه 41 برای صبا و سیدصالحی در دقیقه 89 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

به گزارش ایسنا، مهم‌ترین نکته حاشیه‌ای این دیدار درگیری لفظی محمد مایلی‌کهن و علی دایی بود که در پی اعتراض علی دایی به داوری تورج حق‌وردی صورت گرفت.

در نیمه نخست دو تیم کمترصاحب فرصت مهم گلزنی شدند، بازی بیشتر در میانه زمین جریان داشت و دو تیم بازی زیبایی به نمایش نگذاشتند.

در دقیقه 18 بازی در پشت محوطه جریمه پرسپولیس نصیب رضا عنایتی شد که با ضربه بی دقت وی به هدر رفت. پیش از این فرصت دهنوی در موقعیتی بسیار خوب در محوطه جریمه صبا توپ را به آسمان کوبیده بود.

در ادامه و در دقیقه 41 با ارسال صادقی بر روی دروازه پرسپولیس مرتضی کاشی موفق شد با یک ضربه سر و در میان غافلگیری خط دفاع پرسپولیس به گل برتری برسد.

در دقیقه 50 ارسال عالیشاه بر روی دروازه صبا را قاسم دهنوی با ضربه سر و با اختلاف زیاد به بیرون زد.دقیقه 59 کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس بر روی دروازه صبا با ضربه سر محمد نوری همراه شد که با اندکی اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 63 بازی ضربه کاشته مجید هوتن بازیکن تیم صبا از راه دور را نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس دفع کرد.

دقیقه 67 ضربه راه دور مهرداد کفش‌گری از کنار دروازه صبا به بیرون رفت.

دقیقه 70 بازی خطای بازیکنان صبا بر روی سید جلال حسینی انجام شد که درگیری لفظی عنایتی و سید جلال حسینی را در پی داشت.

دقیقه 72 ضربه کاشته محمدرضا خلعتبری با برخورد به تیر افقی دروازه صبا به بیرون رفت.

دقیقه 74 غلامرضا رضایی به محض ورود به زمین در محوطه جریمه صبا صاحب توپ شد که آن را با بی‌دقتی هدر داد.

دقیقه 75 بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه صبا صاحب موقعیت شدند که در شلوغی جلوی دروازه ضربه محمد نوری را دروازه‌بان صبا دفع کرد.

در دقیقه 89 سید صالحی که یک‌بار در نقش مدافع عمل کرده و مانع از گلزنی تیمش شده بود، از سردرگمی مدافعان صبا استفاده کرد و توپ را به تور دروازه چسباند.

این دیدار در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که پرسپولیس با توجه به شکست فولاد و توقف سپاهان فرصت صعود به رده‌ی دوم جدول را داشت. شاگردان دایی با این تساوی 21 امتیازی شده و در رده پنجم باقی ماندند. صبا نیز جایگاه دهمی‌ خود را حفظ کرد.

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، مهرداد کفش‌گری، قاسم دهنوی (محمد نوری 58)، پیام صادقیان (نوروزی 73)، امید عالیشاه (رضایی 73)، محمدرضا خلعتبری و سید مهدی سیدصالحی.

سرمربی: علی دایی

ترکیب صبای قم:

مهرداد طهماسبی، اکبر صادقی، سید مهدی حسینی، محمود شفیعی، مرتضی کاشی، مهدی مومنی، روزبه چشمی، کیوان امرایی، محسن بیات، فرید کریمی (هوتن 61) و رضا عنایتی.

سرمربی: محمد مایلی‌کهن

کارت زرد: پیام صادقیان و محسن بنگر از پرسپولیس و محسن بیات از صبای قم. 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : شنبه 13 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال اعلام شد


اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدراکاتی تیم ملی فوتبال بزرگسالان از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد. در بین اسامی دعوت شده ، چهره‌های جدیدی هم به چشم می‌خورند .


به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، رحمان احمدی، حامد لک، دانیال داوری، مهرداد بیت آشور، حسین ماهینی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، امیر حسین صادقی، شجاع خلیل‌زاده، احسان حاج صفی، هاشم بیگ زاده، محمدرضا خانزاده، مهرداد پولادی، جواد نکونام، امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان، محمد نوری، مجتبی جباری، اشکان دژاگه، رضا قوچان‌نژاد، سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد، مسعود شجاعی، محمدرضا خلعتبری، علیرضا جهانبخش، یعقوب کریمی و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که باید روز یکشنبه راس ساعت 12 ظهر در هتل آزادی خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

اردوی تدارکاتی فوق به منظور حضور ملی پوشان برای دیدار مقابل تایلند برگزار می شود. دیدار دو تیم ملی ایران و تایلند روز بیست و سوم مهرماه برگزار می‌شود.

کارلوس کی‌روش که در زمان حضورش در تیم ملی فوتبال ایران چهره های جدیدی را به این تیم دعوت کرده بود، پس از بازیکنانی چون اشکان دژاگه، رضا قوچان‌نژاد، امید نظری و دانیال داوری، این بار یک بازیکن را از لیگ آمریکا دعوت کرده است.

مهرداد بیت آشور بازیکنی است که برخی منابع اعلام کردند به تازگی به تیم ملی فوتبال آمریکا نیز دعوت شده است. این بازیکن عضو تیم سن خوزه است. عنوان شده بود این بازیکن به جای خسرو حیدری مصدوم به اردو دعوت خواهد شد اما نام حیدری هم در بین دعوت شدگان دیده می‌شود.
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : شنبه 13 مهر 1392

نظرات :

بازدید :

موضوع :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو