درحال بارگذاری ....

  • Bootstrap best maker slider type image control
  • HTML panel horizontal download slider video free
  • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
  • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
  • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های پرسپولیس
خروجی های پرسپولیس
نام تیم قبلی
سیامک نعمتی پیکان
شجاع خلیل زاده سپاهان
گادوین منشا پیکان
نام تیم جدید
؟
رامین رضائیان ؟
محمد آرام طبع ؟
سامان نریمان جهان ؟
حامد آقایی ؟
گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن گل
1 مهدی طارمی 18
2 وحید امیری 8
3 کمال کامیابی نیا 4
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

پرسپولیس یاقوت سرخ آسیاست
پرسپولیس محبوب و عشق قلبهاست
پرسپولیس از ناجوانـــمردی جداست 
پرسپولیس همــچون نگینی پر بهاست 
پرسپولیس رنگش همیشه دلرباست
پرسپولیس رنگ آن فرمانـروای رنگهاست
پرسپولیس گلزار سـرخ جاودان
پرسپولیس آرامـش روح و روان
پرسپولیس آن یکه تاز پر توان
پرسپولیس زیباترین عشق جهان
پرسپولیس دور از کمی و کاستی 
پرسپولیس یعنی صفا و راستی
پرسپولیس با مهربا نی آشتی
پرسپولیس در قلب ما گل کاشتی
پرسپولیس آن مظهر پایندگی 
پرسپولیس مفهوم خوب سادگی

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

http://www.8pic.ir/images/02543655479685490698.gif

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

perfectly-timed-photos-6.jpg

 

 

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

فوتبال حرفه ای:
سیدجلال حسینی در گفت وگویی اظهار داشت: درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان حرف های لازم زده شد و ما با کسب تجربه در این بازی باید به فکر بازی های حساس آینده خودمان باشیم.

وی افزود: ما دوست داریم همه چیز زودتر این مسائل تمام شود اما واقعا مانده ام که چرا کرانچار کاسه داغ تر از آش شده و دست از حرف های بی ربطش برنمی دارد.

حسینی ادامه داد: آقای کرانچار بهتر است کار خودش را بکند و زیاد درباره پرسپولیس نظر ندهد کارشناسان خودشان بهترین قاضی هستند تا درباره بازی با سپاهان و اتفاقات آن صحبت کنند.

وی یادآور شد: اما متاسفانه علیرغم حرف های بی ربطی که کرانچار می زند به نظرم باز هم زیاد حرف می زند و معلوم نیست به دنبال چه هدفی است. او بهتر است به سپاهان بپردازد و زیاد درباره پرسپولیس نظر ندهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما چند بازی حساس پیش رو داریم اما با تجربه ای که به دست آوردیم باید بدانیم که با تمرکز بیشتر باید به آینده فکر کنیم. بچه های ما باید بدانند قهرمانی خیلی سخت است و باید برای رسیدن به هدف مان با همه بجنگیم.

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

حمید استیلی می‌گوید در نیم فصل لیگ برتر اگر پیشنهادی داشته باشد به دنیای مربی‌گری بازمی‌گردد.
استیلی در ارزیابی خود از شرایط پرسپولیس تا اینجای فصل پس از شکست مقابل سپاهان اظهار کرد: پرسپولیس روند خوبی را از ابتدای فصل شروع کرده است. امسال خیلی زود مربی تیم انتخاب شد. بازیکنان خوب جذب شده‌اند و تمرین‌ها هم با نظم خاصی زودتر از سایر تیم‌ها آغاز شد. همه این برنامه‌ریزی‌ها باعث شد که در چند هفته نخست نتایج تیم مناسب باشد که من فکر می‌کنم به خاطر بدنسازی خوب آینده خوبی در انتظار پرسپولیس است.

وی درباره بازی این تیم با سپاهان گفت: دیگر همه به اشتباه داور در آن بازی اشاره کرده‌اند که باعث اخراج بازیکن پرسپولیس و تغییر روند بازی شد. اگر داور آن اشتباه را نمی‌کرد، پرسپولیس حداقل می‌توانست جایگاه دوم خود را با گرفتن یک امتیاز از این بازی حفظ کند. با این وجود پرسپولیس در هفته‌های اخیر به غیر از داربی روند خوبی داشته است.

استیلی درباره اشتباه محسن قهرمانی گفت: بازی‌های پرسپولیس بیشتر از سایر تیم‌ها در چشم است. به همان اندازه که نمایش بازیکنان مورد توجه مردم قرار می‌گیرد، عملکرد داوران هم از سوی آن‌ها قضاوت می‌شود. همه می‌دانیم که بازیکنانی مثل عالیشاه، صادقیان، حقیقی، دهنوی و... در تیم‌های خودشان هم خوب بازی می‌کردند اما در پرسپولیس چند برابر به بازی آن‌ها توجه می‌شود و همه‌ی صحبت‌ها از ستاره شدن آن‌هاست. قضاوت داوران هم به همین اندازه مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. اما بدشانسی یک داور موجب می‌شود که اشتباه او در بازی پرسپولیس رخ دهد و این بیشتر از همه به ضرر خود آن داور می‌شود.

او گفت: شکایت از داور چیزی نیست که به پرسپولیس کمک کند و در نهایت قهرمانی محروم می‌شود اما اگر داوری‌های ما اشتباه نداشته باشد، تیم‌ها با خیال راحت‌تری در بازی‌ها به میدان می‌روند. هرچند همه اشتباه می‌کنند، از مدیر و مربی و بازیکن گرفته تا داور.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره آینده این تیم در فصل جدید گفت: در دور برگشت بازی‌های پرسپولیس سخت‌تر می‌شود چرا که بیشتر بازی‌ها را باید در خارج از خانه به میدان برود. فکر می‌کنم پرسپولیس تنها تیمی است که از بازی‌های داخل خانه خود همه امتیاز‌ها را گرفته است اما در خارج از خانه سه باخت و دو مساوی داشته. خیلی مهم است که پرسپولیس در این بازی‌های خارج از خانه امتیازهای مهم را بگیرد. ضمن اینکه در دور برگشت شناخت تیم‌ها نسبت به هم بیشتر می‌شود.

استیلی ادامه داد: یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس گل نخوردن بوده است. حالت دفاعی تیم خیلی خوب بوده و یکی از عوامل مهم آن جنگندگی سید صالحی در زمین حریف است که از همان جلو دفاع را شروع می‌کند و نقش پررنگی در گل نخوردن تیم دارد. همین طور هافبک‌های دفاعی یعنی حقیقی، دهنوی و کفشگری به خط دفاع کمک زیادی می‌کند. با این وجود در فاز حمله باید بیشتر کار کنیم. بازیکنان خوبی در این فاز داریم. یکی از مواردی که پرسپولیس می‌تواند روی آن به گل برسد، استفاده از ضربات ایستگاهی است. بازیکنانی مثل عالیشاه، خلعتبری و صادقیان هر سه توانایی عبور از بازیکن مقابل خود را دارند و این باعث می‌شود خطاهای زیادی پشت محوطه برای پرسپولیس ایجاد شود که روی ارسال‌ها بازیکنانی مثل سید جلال حسینی، بنگر، سید صالحی، نوری و حقیقی، می‌توانند با سرزنی این تیم را به گل برسانند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال در ادامه گفت‌وگویش با ایسنا درباره وضعیت کنونی این تیم در فاصله کمتر از ۹ ماه مانده به جام جهانی ۲۰۱۴ اظهار کرد: ما دو فیفا دی را از دست دادیم. باید در این فاصله برنامه‌ریزی خوبی برای حضور در جام جهانی داشته باشیم. خیلی زشت است که ما در کشوری هستیم که واقعا ثروتمند است اما اردوهای تیم ملی فوتبالمان به خاطر بی‌پولی لغو می‌شود. شخصی مثل حسین هدایتی که می‌آید برای خرید بازیکن پرسپولیس و یا به تیم‌های دیگر کمک می‌کند، فقط یک فرد است اما فوتبال ما می‌تواند با استفاده از راه‌های مختلف مشکلات مالی تیم ملی را حل کند. خوشبختانه وزیر ورزش توجه زیادی به فوتبال دارد و امیدواریم که با کمک مسئولان دولتی فوتبال بتواند از این وضعیت خارج شود.

حمید استیلی درباره حضور خود به عنوان رییس آکادمی پرسپولیس در این باشگاه گفت: احساس کردم می‌توانم در این بخش به پرسپولیس کمک کنم. یکی بحث پیشکسوتان بود که وظیفه خودم دیدم برای شکل‌گیری کمیته آن اقدام کنیم و دیگری هم تشکیل تیم‌های پایه و آکادمی فوتبال بود که می‌تواند آینده خوبی برای باشگاه درست کند. در هر دو زمینه کارهای خوبی انجام شده که برای جواب گرفتن احتیاج به زمان داریم. شابد برای اولین بار در تاریخ باشگاه‌های ایران دو بازیکن جوان را به لیگ پرتغال فرستادیم. البته من در ابتدای فصل با چند تیم صحبت کردم اما فعلا تمرکزم روی آکادمی پرسپولیس است و هر وقت کارهای آکادمی روی روال بیفتد و شرایط فراهم شود، به مربی‌گری بازمی‌گردم و قطعا اگر در نیم فصل پیشنهادی باشد، با بررسی شرایط آن را قبول می‌کنم.
 

نویسنده : محسن

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

به گزارش فوتبال حرفه ای، تمرین امروز پرسپولیس رأس ساعت 16:45 در درفشی فر آغاز شد ، این در حالی است که علی دایی سر مربی تیم در ساعت 16:30 یک ربع قبل از شروع تمرین با لباس شخصی در تمرین حاضر شد.

گفتنی است، بازیکنان اصلی درحال ریکاوری و بازیکنان ذخیره به گرم کردن خود برای بازی دوستانه مقابل آلومینیوم میناب با حضور داوران فوتبال می پردازند.

بازی دوستانه سرخپوشان با  آلومینیوم میناب ساعت 17:20 آغاز شد.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:

حقیقی، علی عسگر، خان زاده، حسینی، رضایی، نوری، نوروزی، غریبی، عباس زاده و مارکو ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس را تشکیل می دهد.
 
غلامرضا رضایی در دقیقه 14 اولین گل پرسپولیس را وارد دروازه حریف کرد.
 
در دقیقه 16 سعید آزاد، گل تساوی را برای  آلومینیوم میناب وارد دروازه پرسپولیس کرد.
 
عباس زاده در دقیقه 28 گل دوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند.
 
50 هوادار این دیدار دوستانه را از نزدیک تماشا می کنند.
 
نیمه اول با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس تمام شد.
 
اعتراض علی عسگری به داور و جواب داور به او که اگر دوباره اعتراض کنی اخراج می شوی.
 
دقیقه 56 عباس زاده گل دوم خودش و گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.
 
رضایی در دقایق 66 و 79 گلهای چهارم و پنجو پرسپولیس را وارد دروازه  آلومینیوم میناب کرد./مح
 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

قضاوت پر حرف و حدیث قهرمانی در اصفهان باعث شد تا این بازی و سوت های او به راس اخبار فوتبال کشور برسد و از طرفی دست بردار نبودن پرسپولیسی ها نوعی سرگیجه را برای مسئولین فوتبال کشور به وجود بیاورد.
در پی مصاحبه تند علی دایی و محمد رویانیان علیه قهرمانی به تیتر یک اکثر نشریات ورزشی تبدیل شد و از طرفی مصاحبه نکردن این داور در دفاع از عملکردش در این خصوص، منابع غیر رسمی از فدراسیون فوتبال اخبار جالبی دارند ظاهرا قرار است به زودی رای به محکومیت دایی و رویانیان و تمام نفراتی که علیه داوری مصاحبه کرده اند داده شود، اما کمیته انضباطی منتظر است تا ابتدا داور این مسابقه جریمه شود و پس از افتادن آب از آسیاب، مدیر عامل و سرمربی سرخ ها را با محرومیت و جریمه روبه رو کند.
 

نویسنده : محسن

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :


سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا به دنبال نامه رسمی ایران در اعتراض به درج نام مجعول اماراتی‌ها روی لیگ برتر خود نام خلیج فارس را مورد تایید قرار داد. این در حالی است که در ماه های گذشته برخی مسئولان عربی در تلاش بودند تا نام جعلی خلیج ع ر ب ی را بر روی لیگ امارات بگذارند اما اقدام به موقع مسئولان ایرانی مانع از این کار شد.
 از چند ماه پیش که اماراتی‌ها در اقدامی سیاسی نام مجعول را روی لیگ حرفه‌ای خود درج کردند اعتراض‌های زیادی را از سوی مقامات ایرانی شاهد بوده‌ایم که در آخرین گام کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای رسمی به فیفا خواستار برخورد با این اقدام اماراتی‌ها شد. ضمن اینکه وزارت امور خارجه ایران نیز قویا این تصمیم سیاسی را محکوم کرد.

 
قبل از آن نیز فدراسیون فوتبال کشورمان حضور هر بازیکن ایرانی را در لیگ باشگاه‌های این کشور ممنوع اعلام کرد و در پی همین تصمیم محمدرضا خلعتبری با وجود عقد قرارداد با باشگاه عجمان از حضور در این تیم انصراف داد و باشگاه پرسپولیس نیز با پرداخت غرامت 800 هزار دلاری این بازیکن را به جمع سرخپوشان اضافه کرد.

 
جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی فوتبال نیز بر اساس گزارش‌های فراوانی که رسانه‌های اماراتی منتشر کرده بودند به پیشنهادهای چند میلیون دلاری اماراتی‌ها پاسخ منفی داد تا اینگونه اعتراض خود را به اقدام سیاسی اماراتی‌ها اعلام کند.

 
در همین حال فدراسیون فوتبال ایران با کمک وزارت امور خارجه کشورمان اقدام اخیر فدراسیون فوتبال امارات را مورد اعتراض رسمی قرار داد و پای فیفا را به این ماجرا باز کرد که این تلاش‌‎ها سرانجام نتیجه داد و فیفا در بخش توضیح کشورها، نام خلیج فارس را در کنار امارات قرار داد و تاکید بر  آن کرد که این کشور در همسایگی خلیج فارس قرار دارد.

 
این گام مثبت فیفا خبر خوبی در ادامه تلاش‌های اخیر است و مسئولان فدراسیون کشورمان با انگیزه‌های بیشتری به رایزنی‌های خود برای مقابله با تحریف تاریخی که اماراتی‌ها انجام داده‌اند، ادامه می‌دهند.  

نویسنده : محسن

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392

نظرات :

بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو