تبلیغات
پرسپولیس کبیر - بیشترین امتیاز را کدام بازیکنان لیگ دارند؟

درحال بارگذاری ....

  • Bootstrap best maker slider type image control
  • HTML panel horizontal download slider video free
  • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
  • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
  • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های پرسپولیس
خروجی های پرسپولیس
نام تیم قبلی
سیامک نعمتی پیکان
شجاع خلیل زاده سپاهان
گادوین منشا پیکان
نام تیم جدید
؟
رامین رضائیان ؟
محمد آرام طبع ؟
سامان نریمان جهان ؟
حامد آقایی ؟
گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن گل
1 مهدی طارمی 18
2 وحید امیری 8
3 کمال کامیابی نیا 4

بیشترین امتیاز را کدام بازیکنان لیگ دارند؟


پس از پایان بازی های هفته پنجم لیگ برتر و درخشش بازیکنانی همچون مهدی ترابی تغییر زیادی در جدول امتیازی "ورزش سه"، به وجود نیامد و کماکان او به همراه ایمان مبعلی، کیانی و ناصری در صدر جدول قرار دارند.


به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی و ایمان مبعلی به عنوان صدرنشینان جدول امتیازها این هفته نیز به راه خود ادامه دادند و در طرف دیگر درخشش مهدی کیانی و محمد ناصری و البته غیبت وحید امیری نیز باعث شد صدرجدول بیشترین امتیازها چهار نفره شود. 

این هفته نیز به مانند هفته های گذشته به بررسی نمرات داده شده توسط آنالیزورهای ورزش سه، خواهیم پرداخت، آنالیزهایی که بر اساس بازی های این بازیکنان نمراتی را شامل حال آنها کرد. در ابتدا نمرات همه تیم ها در بازی آخر مورد بررسی می گیرد و سپس به بازیکنان برتر کل لیگ خواهیم پرداخت.

 


پرسپولیس – صدرنشینی با دروازه بان

 


پرسپولیسی ها در بازی برابر تراکتورسازی یکی از بازی های سخت خود را برگزار کردند، علیرضا بیرانوند در این بازی توانست خود را به عنوان مرد اول این تیم معرفی و بارها در مقابل حملات خطرناک حریف ایستادگی کند. فرشاد احمدزاده نیز از دیگر بازیکنان خوب پرسپولیسی ها بود که با توجه به آشنایی با جو تبریز توانست بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

 


تراکتورسازی – یک تیم پرمهره و یک کاپیتان باتجربه

 


تراکتوری ها نیز در زمین خود در برابر پرسپولیس بازی سختی برگزار کردند، آنها در این دیدار همه تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند دروازه حریف را باز کنند اما در نهایت موفق نشدند، مهدی کیانی در قلب این تیم به همراه سروش رفیعی و فرزاد حاتمی بهترین بازیکنان این تیم بودند که توانستند بیشترین امتیاز را از این بازی بگیرند.

 


نفت – مهندس همچنان می تازد

 


شاگردان علی دایی در بازی اخیر خود نیز توانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند، بازیکنان خوبی که در جمع نفتی ها حضور دارند باعث شده تا این تیم در هر بازی یکی دو بازیکن بسیار خوب داشته باشد، همانطور که در بازی برابر صنعت نفت نیز ایمان مبعلی، وحید حمدی نژاد، عباس بوعذار، محمد قاضی و ایگور پراهیچ توانستند بازی بسیار خوبی ار خود به نمایش بگذارند و در نهایت بیشترین نمره را از آن خود کنند.

 


صنعت نفت – ناکام در برابر همنام

 


شاگردان دست نشان پس از کولاک در برابر استقلال در تهران، نتوانستند در دیدار برابر نفت در کسب موفقیت دبل کنند، آنها با وجود اینکه در این بازی باختند اما هوری، بغلانی، گوی هیان کیم، نصاری و نیک نفس را می توان از بهترین های در این بازی دانست.

 


سیاه جامگان – دروازه بانی که دروازه را بسته نگه می دارد

 


مشهدی ها در بازی اخیر خود در تبریز به میدان رفتند و توانستند گسترش فولادی ها را در ورزشگاه خانگی زمین گیر کنند، محمد ناصری دروازه سیاه جامگان در این بازی عملکرد فوق العاده ای داشت، علاوه بر او ایوب کلانتری در این دیدار نیز یک پاس گل دیگر ارسال کرد و از بازیکنان امتیاز بالای این بازی بود.

 


سپاهان – مدافعان آهنین

 


سپاهانی ها در دیدار خانگی خود به یک تساوی دست پیدا کردند، دیداری که دو مدافع اصلی این تیم در آن درخشیدند، موسی کولیبالی به همراه شجاع خلیل زاده بیشترین نمره را از این بازی دریافت کردند ضمن اینکه رسول نویدکیا نیز از بازیکنان خوب سپاهانی ها محسوب می شد.

 


ذوب آهن – مدافع مصدوم بازگشت

 


یاران گل محمدی در دیدار خارج از خانه به یک تساوی رسیدند، مهرداد قنبری مدافع سابقا مصدوم ذوبی ها در این بازی درخشش ویژه ای داشت و پاس گل دیدنی این تیم را ارسال کرد.

 


سایپا – درخشش ملی پوش جوان

 


نارنجی پوشان هم از تیم هایی بودند که نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند. مهدی ترابی که این روزها در اوج آمادگی به سر می برد بازهم بیشترین نمره را از آن خود کرد ضمن اینکه گلر مصدوم این تیم، الساندرو به همراه مسعود حسن زاده نیز از بازیکنان درخشان دیدار برابر فولاد بودند.

 


استقلال خوزستان – یک بازیکن در یک دیدار بی حال

 


قهرمان فصل قبل در مشهد به میدان رفت، دیداری که هیجان خاصی نداشت و در این میان پیمان شیرزادی را می توان بهترین بازیکن این بازی دانست، او در این دیدار توانست بیشترین نمره را از آن خود کند.

 


ماشین سازی – یک لشکر بازیکن خوب

 


تبریزی ها در تهران توانستند کار مهمی کنند و از بازی برابر استقلالی ها به یک امتیاز مهم برسند، هادی کاخا شویلی به همراه آندو تیموریان، سامان نریمان جهان، ادسون هنریکه و مانوئل فرناندز بازیکنانی بودند که با درخشش خود باعث سربلندی این تیم تبریزی شدند.

 


پدیده – سه بازیکن هم سطح در بازی سرد هفته

 


پدیده ای ها در خانه در برابر خورستانی ها به نتیجه تساوی دست پیدا کردند، در این بازی کریم احمدی، هارویان و یونس شاکری توانستند بیشترین نمره را به دست بیاورند.

 


صبا – هاشم اسلحه پنهان صمد

 

 

قمی ها هم به یک تساوی در برابر ذوب آهن دست پیدا کردند، دیداری که ده نفره توانستند گل تساوی را به ثمر برسانند، هاشم بیگ زاده بیشترین نمره را از این بازی دریافت کرد ضمن اینکه دهنوی، سیف پناهی، علی آبادی و حسینی نیز از بازیکنان امتیاز بالای این تیم بودند.

 


پیکان – چیزی تا پیروزی مهم نمانده بود

 


شاگردان جلالی در اصفهان توانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند، آنها در این دیدار با یک گل از حریف خود پیش بودند و البته در نهایت نتوانستند از پیروزی خود دفاع کنند و به تساوی رسیدند، رحمان احمدی، سیامک نعمتی و صادق بارانی از بهترین بازیکنان این تیم در این بازی بودند.

 


استقلال – یک بازیکن جوان همه کاره آبی ها

 


استقلالی ها در بازی هفته پنجم نیز نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند، دیداری که فرشید اسماعیلی در آن تقریبا همه کار کرد جز گلزنی، علاوه بر وی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و فرشید باقری نیز از بازیکنانی بودند که توانستند نمره خوبی به دست بیاورند.


گسترش فولاد – تنها یک خلعتبری

 


تبریزی ها در بازی اخیر خود هم نتوانستند به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند، آنها در این بازی شکست خوردند و در میان بازیکنان این تیم محمدرضا خلعتبری موفق شد بیشترین نمره را از آن خود کند.  


فولاد خوزستان – تنها چند ثانیه تا پیروزی

 


شاگردان سعداوی در حالی که از حریف خود عقب بودند در دقایق پایانی توانستند خود را پیش بیندازند و تنها چند ثانیه مانده تا به پیروزی شیرین دست پیدا کنند که در نهایت این اتفاق نیفتاد. فولادی ها در این بازی خوب بودند و بازیکنانی بسیاری نیز توانستند بازی خوبی برای این تیم به نمایش بگذارند. بازیکنانی همچون ساسان انصاری دوباره فولادی شده.


... و در نهایت، بهترین ها

 

نویسنده : Mahdi

تاریخ : چهارشنبه 24 شهریور 1395

نظرات :

بازدید :

نظرات


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر